KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16118370
nr 1611 8370
Akvarell
Paul Teschinsky, marin, "SMS Ayesha, Heimwärts". Signerad, akvarell, 34x48 cm, yttermått inklusive ram: 41x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:23:25
8/4 15:06:24
400 kr
8/4 18:18:25